30 dienų grąžinimo pasiūlymas

Jūs galite grąžinti visas iš mūsų pirktas prekes per 30 dienų nuo prekių pristatymo datos. Tačiau, Jūs turėsite padengti supakavimo ir siuntimo išlaidas. Kaina priklauso nuo prekių grąžinimo laiko ir jų kiekio.

Grąžinimo laikotarpis prasideda nuo tos dienos, kai prekės yra pristatymos - tai yra pirmoji diena. Lentelėje Jūs galite surasti tikslias siuntimo kainas, kirios priklauso nuo a) prekių kiekio (iki 20 vientų) ir b) dienos, kurios metu prekės yra grąžinamos. Ddelių matmenų padangoms taikomos kitos kainos. Prašome nesiųskite padangų mūsų būstinės adresu Timisoara. Mes neturime galimybės priimti padangas šiuo adresu.

Jeigu Jūs norite grąžinti prekes, prašome pirmiausia susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi:

reifendirekt-lt@delti.com,
Telefonas: 00370 52 05 89 85,

Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai Jūsų pasiteiraus dėl prekių grąžinimo priežasties ( pvz.: ar padangos turi kokį nors akivaizdų trūkumą kaip pernelyg greitas įstrižinis dėvėjimasis?) Uždavę Jums kelis klausimus, kurie pagreitina grąžinimo procesą, susitarsime dėl prekių paėmimo Jūsų nurodytu adresu.

Prašome, jeigu įmanoma, naudoti pristatymo metu gautą pakuotę. Apsaugokite prekes nuo sugadinimo transporto metu. Siuntimui paruoštos padangos turi būti sugrupuotos po dvi. Ypatingą dėmesį suteikite pilno montavimo ratų priekinei ir galinei pusei apsaugoti, naudokite pakankamą kartono ir lipios juostos kiekį. Mes turime teisę pareikšti Jums nusiskundimą ir negrąžinti pinigų jeigu prekės buvo sugadintos transporto metu dėl nepakankamo arba prasto supakavimo. Siuntinių firmos iš Jūsų priims tik tinkamai supakuotas prekes.

Registruokites dabar!
© 2001-2023 Delticom AG - jusupadangos.lt - 27.01.2023 13:34
s