Kemperių padangos: Papildomas verslas su aukšta marža

Wohnmobil Reifen

Būti spontanišku ir mėgautis „viešbučio ant ratų“ teikiama laisve: Kemperiai tampa populiarūs tarp vis daugiau keliautojų, kurie renkasi atostogas be viešbučio ir be būtinybės iš anksto susiplanuoti atostogų maršrutą.

Jums, kaip prekiautojui padangomis, šio tipo transporto plėtra suteikia puikią galimybę padidinti pardavimus ir gauti aukštas maržas.

Aukštos maržos galimybės prekiaujant kemperių padangomis

Kokia viso to esmė? Norėdami mėgautis keturių ratų teikiama laisve, daugelis kemperių savininkų priklauso nuo jūsų, kaip automobilių ar padangų eksperto, pagalbos. Kartu su transporto priemonės technine priežiūra, jūsų klientai privalo pasikliauti patikimomis ir, visų svarbiausia, patvariomis padangomis, ir dažniausiai yra pasiruošę investuoti dideles pinigų sumas – juk ant kortos pastatyta jų būsima kelionė!

Pilnas asortimentas ir geriausios prekybininkų kainos neturint nuosavo sandėlio

Jums tai gali reikšti labai daug: Net jei nesate specializuotas kemperiams skirtų padangų pardavėjas, pasinaudokite proga papildomai užsidirbti, savo klientams suteikiant teisingas konsultacijas ir parduodant tinkamas padangas. Kemperiams skirtų padangų sektoriuje galite gauti geras maržas. Jums net nereikia palaikyti nuosavų atsargų.     


Pasinaudokite savo įsigijimo privalumais su jusupadangos.lt!


  • Tapkite pilno asortimento tiekėju – gaukite prieigą prie visų populiariausių padangų išmatavimų
  • Visi gerai žinomi gamintojai, tokie kaip Continental, Michelin, Pirelli ar Maxxis
  • Geriausios pirkimo sąlygos nuo pirmos padangos pirkimo
  • Taupykite išteklius: Išorinis sandėliavimas naudojantis Delticom centriniu sandėliu
  • Didelis lankstumas: jokių pristatymo mokesčių, jokių minimalių kiekių, jokių papildomų išlaidų
  • Be pristatymo mokesčių
  • Kompetentingas kontaktinis asmuo ir B2B aptarnavimo komanda

Nesvarbu ar esate padangų prekeivis, kemperių remonto dirbtuvė, kemperių pardavėjas, ar nuomos bendrovė su nuosavu autoparku – taupykite išteklius, išlikite lankstūs ir pasiimkite savo verslą su savimi! Labai paprastai, be jokių mokesčių ir įsipareigojimų. Išbandykite mus: Jau dabar registruokitės prekeiviu!Daugiau informacijos apie kemperių padangas:

CP padangos:

Kemperių padangos privalo atitikti keletą sąlygų. Taip vadinamos „CP padangos“ buvo sukurtos ir patvirtintos naudoti kemperiams.

Atpažinimo ženklas „CP“ reiškia „Stovyklavimą (ang. Camping)“. Tai yra C tipo padangos („Komercinės“ arba „Krovininės“), kurios atitinka specialius reikalavimus, tokius kaip ilgas kemperių tarnavimo laikas. Greta kitų gamintojų, CP padangas taip pat gamina Michelin ir Continental.

CP padangos specialiai sukurtos kelioninėms, tokioms kaip kemperiai, transporto priemonėms, ir turi sustiprintą padangos struktūrą. CP padangos, kurių konstrukcija atitinka C tipo padangas, gali atlaikyti dideles apkrovas. Ženkliai padidindamos oro slėgį, CP padangos gali atlaikyti dideles apkrovas ir tuo pačiu metu užtikrina didesnę apsaugą nuo mechaninių padangų pažeidimų. Padangose naudojamas daugiasluoksnis sustiprinimas, pvz. kaip padangoje 205/55 R16 99 CP V. Tai reiškia, kad netgi atitarnavusios ilgesnį laikotarpį, šios padangos yra apsaugotos ir nuo vertikaliai stovinčių varžtų.

Kemperių padangų patarimai ir pardavimas: Naudokitės progomis

Ar ruošiantis atostogoms, į jūsų dirbtuves atvyksta kemperių savininkai? Labai gerai! Atidžiai patikrinkite jų padangas dėl galimos žalos, per mažo oro slėgio ar nusidėvėjimo. Atkreipkite dėmesį į DOT, t.y. pagaminimo datą. Ypatingai transporto priemonėms, kurių tarnavimo laikas yra ganėtinai ilgas ir jiems dažnai tenka važiuoti įvairiomis oro sąlygomis, padangos dažnai nuvertinamos ar į jas tiesiog kreipiama per mažai dėmesio.

Čia, jūs, kaip profesionalas, galite gauti gerų patarimų ir gerą aptarnavimą. Jusupadangos.lt maloniai jums padės teisingai pasirinkti ir sudarys geriausias pirkimo sąlygas be jokių papildomų mokesčių.


Ar Jūs esate privatus asmuo?

Jeigu norite įsigyti padangas nuosavam automobiliui, prašome apsilankyti.


Dar neužpildėte kliento anketos?

Užpildykite anketą nemokamai jau dabar