Bendrosios verslo sąlygos, 2007 balandžio 5 diena

§ 1 Sutarties / užsakymo sudarymas

Per mūsų interneto portalus Jūs galite užsisakyti išvardytas prekes, naudojant interneto formą arba atitinkamai naudojantis faksu ar telefonu. Pateikdami informaciją, kaip reikalaujama užsakymo procese, ir siunčiant šį užsakymą galite pateikti įpareigojantį pasiūlymą; šiuo telefonu, faksu ar internetu tvarka turi tokią pačią teisinę galią. Užsakydami jums užtikrintai pareiškiate sutinkantys su šiomis Bendrosiomis sąlygomis, ir kad jūs norite įsigyti užsakytas prekes. Mes patvirtinsime jūsų gaunamus kad su oficialiu patvirtinimu apie gavimą; tai patvirtinimas apie gavimą nėra Jūsų užsakymo priėmimo.Sutartis įsigalioja nuo prekių gavimo jūsų patvirtinimo, vėliausiai, tačiau, po grąžinimo laikotarpį 14 dienų terminui.

§ 2 Bendrosios pristatymo ir apmokėjimo sąlygos

Dėl bet kokios su pakavimu ir siuntimu, o taip pat ir užsakymo apmokėjimu susijusios informacijos, prašome vadovautis internetiniame puslapyje nurodytomis pristatymo ir apmokėjimo sąlygomis. Užsakymams, kurių pasirinktas pristatymo adresas yra užsienyje, gali būti apriboti mokėjimo pasirinkimo būdai.

§ 3 Užsakymo atšaukimo sąlygos
Jūs turite teisę atšaukti savo sutartinį pareiškimą per dvi savaites nepateikdami jokios priežasties rašytine forma (pvz.: faksu, el. paštu). Laikotarpis prasideda nuo prekių gavimo dienos. Siekiant užtikrinti atšaukimo laikotarpio tikslumą, pakanka siuntimo atšaukimo arba prekių grąžinimo.

Atšaukimo prašymą turėtumėte išsiųsti:
El. paštas: reifendirekt-lt@delti.com arba
Adresas: Delticom OE SRL, Str. Anca Popa Nr.3, 300299 Timisoara, Rumunija

Dėl sklandesnio Jūsų užsakymo atšaukimo apdorojimo, maloniai prašytume savanoriškai nurodyti atšaukimo ir prekių grąžinimo priežastį. Kad nesukeltume Jums papildomų nepatogumų, mes paimsime grąžinamas prekes iš Jūsų nurodyto adreso ir išmokėsime Jums sąskaitoje faktūroje nurodytą sumą į Jūsų sąskaitą, kuri yra įregistruota mūsų duomenų bazėje. Jums nereikia siųsti prekių patiems mūsų adresu.

§ 4 Teisinės užsakymo atšaukimo pasekmės
Jeigu Jūsų užsakymo atšaukimas įvykdomas sėkmingai, abi sutarties pusės turi grąžinti ir kitus gautus materialinius privalumus ar paslaugas (pvz.: palūkanas). Jei gauta paslauga negali būti grąžinami visiškai arba dalimis arba grąžinama pablogėjusios būsenos, Jums reikia atlyginti mums reikiamą pinigų sumą. Tai netaikoma prekėms su pažeista pakuote, jeigu pakuotė buvo pažeista norit patikrinti prekių būseną ir kokybę - taip pat kaip būtume apžiūrėję norimą prekę fizinėje parduotuvėje. Jūs nesate įpareigoti atlyginti žalą, jeigu prekės nebuvo naudojamos asmeniniams tikslams ar tyčia sugadintos norint sumažinti jų vertę. Prekės, kurios negali būti siunčiamos supakuotos į pakuotes, bus paimamos iš Jūsų namų. Jūs esate įpareigotas apmokėti grąžinimo išlaidas jeigu pristatytos prekės atitinka pristatytas prekes, o grąžinamų prekių kaina neviršija 40 eurų.

Informacijos apie užsakymo atšaukimo pasėkmes pagaiga-

§ 5 Mūsų 30 dienų grąžinimo pasiūlymas
Mes norime, kad Jūs būtumėte patenkinti visais mūsų pristatymais, todėl Jūs galite grąžinti visas iš mūsų pirktas prekes per 30 dienų. Šis terminas yra ilgesnis už įstatymų suteikiamą grąžinimo laiką, kuris yra dvis savaitės nuo prekių pristatymo datos. Jeigu pristatytos prekės visiškai atitinka kliento reikalavimus, šiam užsakymui netaikomas 30 dienų grąžinimo pasiūlymas taip pat ir užsakymo atšaukimo teisė.
Grąžinamų pilno sumontavimo ratų priėmimas neįtrauktas į teisinę atsakomybę  Delticom pusės ir sutartinis grąžinimų prekių siuntimo mokestis yra 100 GBP.
Tai apima visus pilnai sumontuotų ratų pristatymus, nes mes pagaminame ratus kiekvienam klientui pagal individualų užsakymą.
Nepaisant to, 30 dienų grąžinimo pasiūlymas neįtraukia siuntimo ir supakavimo kainos. Tai reiškia, kad jeigu klientas nori grąžinti prekes po jam įstatymų garantuojamo termino (t.y. tarp 15-tos ir 30-tos dienos) jis turės padengti supakavimo ir siuntimo išlaidas. Verslininkai iš esmės padengia supakavimo ir siuntimo išlaidas. Dėl detalių apie prekių supakavimo ir siuntimo kainas mūsų 30 dienų grąžinimo pasiūlyme, prašome vadovautis internetinėje svetainėje nurodoma informacija. Prašome, jeigu įmanoma, naudoti pristatymo metu gautą pakuotę. Apsaugokite prekes nuo sugadinimo transporto metu. Siuntimui paruoštos padangos turi būti švarios ir sugrupuotos po dvi. Ypatingą dėmesį suteikite pilno montavimo ratų priekinei ir galinei pusei apsaugoti, naudokite pakankamą kartono ir lipios juostos kiekį. Mes turime teisę pareikšti Jums nusiskundimą ir negrąžinti pinigų jeigu prekės buvo sugadintos transporto metu dėl nepakankamo arba prasto supakavimo. Siuntinių firmos iš Jūsų priims tik tinkamai supakuotas prekes.

§ 6 Nuosavybės teisės
Mes pasiliekame visas turtines teises prekėms, kurias pristatėme, iki tol, kol visi Jūsų arba asmens, kuriam buvo pristatytos prekės, nusiskundimai bus išspręsti. Tai taip pat yra taikoma ir nusiskundimams, kurie gali kilti ateityje. Dėl šios priežasties, mes esame įpareigoti reikalauti iš Jūsų nedelstino prekių grąžinimo be bet kokio nemotyvuoto delsimo nebent yra tam tikrų teisinių arba neginčijamų priežasčių.

§ 7 Atsakomybė dėl mūsų internetinių svetainių trūkumų
Visos atitinkamos interneto svetainės turi išlaikyti mūsų patvirtintą išklotinę ir išvaizdą. Mes negalime garantuoti, kad internetinės svetainės atitinka visus Jūsų keliamus reikalavimus ir užtikrinti, kad jos veikia visą laiką, bet pertrūkimėjimų, saugiai ir be trūkumų. Jūs naudojatės Internetinėmis svetainėmis prisiimdami visą atsakomybę sau; mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl rezultatų, kurie gaunami naudojantis Internetinėmis svetainėmis ir jose suteikiamos informacijos tikslumo.

§ 8 Intelektinės nuosavybės teisės
Visi tekstai, nuotraukos, grafika, garsai animacija ir filmai , o taip pat ir jų išdėstymas mūsų tinklalapiuose, teisiškai mums priklauso pagal autorinių teisių įstatymą. Mūsų tiklalapių turinio negalima kopijuoti, platinti, keisti ar pateikti trečiosioms šalims. Kai kurie iš mūsų tinklalapių naudoja nuotraukas, kurios teisiškai priklauso trečiosioms šalims. Jeigu nenurodyta kitaip, visi prekiniai ženklai, naudojami mūsų tiklalapiuose, yra teisiškai apsaugoti. Jums nesuteikiamos teisės naudotis mūsų tinklalapių ar trečiųjų šalių intelektine nuosavybe.

§ 9 Atsakomybė už pateikiamą informaciją
Registruodamiesi mūsų tinklalapyje, Jūs privalote pateikti savo adresą ir asmeninius duomenis; mes išsaugosime šiuos duomenis, jes jie yra reikalingi užsakymo apdorojimui. Žinoma, Jūs galite pakeisti savo duomenis atlikdami užsakymą arba vėliau paspaudę "Mano užsakymai" arba "Kontaktai" (priklauso, kaip nurodyta internetinėje svetainėje). Jūs turite užtikrinti, kad vartotojo vardas ir slaptažodis nebūtų paviešintas trečiosiom šalims. Jūs esate įpareigojamas nedelsiant pranešti Delticom jeigu įtariate, kad buvo neteisėtai pasinaudota Jūsų paskyra ar slaptažodžiu. Abi pusės gali panaikinti Jūsų paskyrą nepateikdamos jokių priežasčių. Šiuo atveju, Delticom ištrins visą Jūsų pateiktą informaciją ir duomenis.

§ 10 Taikomi įstatymai
Taikoma tik Rumunijoje galiojanti teisė. Standartinė UN Konvencija (CISG; Jungtinių Tautų Konvencija dėl Sutartčių dėl Tarptautinio prekių Pirkimo-Pardavimo, 1980 balandžio 11 diena) nėra taikoma.


Ar Jūs esate privatus asmuo?

Jeigu norite įsigyti padangas nuosavam automobiliui, prašome apsilankyti.


Dar neužpildėte kliento anketos?

Užpildykite anketą nemokamai jau dabar