Pristatymo ir mokėjimo sąlygos jusupadangos.lt

Jūs galite pasirinkti iš dviejų pristatymo galimybių:
 

  • Pristatymas faktūroje nurodomu adresu
  • Pristatymas kitu Jūsų pageidaujamu adresu

Jeigu Jūs nebūsite namuose pristatymo metu, prošome nurodyti Jūsų įgaliotą asmenų prekių priėmimui. Jūs galite nurodyti kitą nuolatinį pristatymo adresą. Tam pakanka išsiųsti trumpą prašymą el. paštu. Kai tik gausime Jūsų prašymą, galėsime išsiųsti pranešimus el. paštu Jūsų nurodytu adresu, kai prekės yra paruoštos siuntimui.

Mes galime pristatyti prekes tik Lietuvos teritorijoje. Pristatymo laikas svyruoja nuo 2 iki 6 darbo dienų, tačiau daugiau negu du trečdaliai mūsų prekių yra pristatoma per tris dienas.

Mokėjimo galimybės

Jūs galite pasirinkti iš trijų mokėjimo galimybių:

  • Banko pavedimu - Jūs iš anksto pervedate reikiamą pinigų sumą. 
    Po to, kaip apmokėjimas yra įregistrojamas mūsų sistemoje, yra išsiunčiamas pranešimas į sandėlį. Atsižvelgiant į prekių, atsargųkiekį, jos bus Jums išsiųstos. Jūs galite surasti mūsų banko duomenis Jūsų užsakymo patvirtinime.
  • Banko kortele - Mes aptarnaujame Visa, Eurocard/Mastercard, ir American Express ir mokėjimo korleles. Įveskite savo kortelės numerį. Mes nuskaičiuosime pinigus nuo Jūsų koretelės po prekių pristatymo. Jeigu, dėl saugumo priežasčių, Jūs norėtumėte išvengti savo kortelės duomenų siuntimo internetu, prašome atsiųstite savo mokėjimo kortelės duomenis faksu arba telefonu.
  • By PayPal - paypal_lt@delti.com

   
Jeigu turite kitų su pristatymo ir mokėjimo sąlygomis susijusių klausimų, maloniai prašome susisiekti: jusupadangos@delti.com.

Visos nurodomos kainos neįskaičiuoja PVM mokesčio.


Ar Jūs esate privatus asmuo?

Jeigu norite įsigyti padangas nuosavam automobiliui, prašome apsilankyti.


Dar neužpildėte kliento anketos?

Užpildykite anketą nemokamai jau dabar