Nesklandumai

Turite nesklandumų bandydami prisijungti prie jusupadangos.lt ?

Žemiau yra išvardintos dažniausiai pasitaikančios problemos (ir jų sprendimo būdai). Dėl kitų klausimų, prašome susisiekti el paštu: reifendirekt-lt@delti.com Mes pasistengsime Jums atsakyti per trumpiausią laiką.

1. AR JŪS ESATE NAUJAS VARTOTOJAS?

Jei norite naudotis apribotų prekybos atstovų puslapiais, pirmiausia turite užsiregistruoti mūsų sistemoje. Paspauskite 'Pradinis puslapis' ir 'Registruokitės čia'. Prašome užpildyti ir išsiųsti registracijos anketą, ir Jums bus suteiktas jusupagangos.lt vartotojo vardas ir slaptažodis.

2. AR JŪS PAMIRŠOTE SAVO SLAPTAŽODĮ?

Norėdami prisijungti prie jusupadangos.lt , prašome įvesti tikslų slaptažodį. Slaptažodis atsižvelgia į didžiąsias ir mažąsias raides ir nenaudoja jokių specialių simbolių. Jeigu Jūs pamiršote savo jusupadangos.lt slaptažodį, prašome atsiųsti mums faksu savo įmonės blanko kopiją, kurioje nurodomas Jūsų įmones pavadinimas ir adresas ir mes Jums išsiųsime naują slaptažodį faksu.

3. AR JŪS PAMIRŠOTE SAVO jusupadangos.lt VARTOTOJO VARDĄ?

Norėdami prisijungti prie jusupadangos.lt , prašome įvesti tikslų vartotojo vardą. Vartotojo vardas atsižvelgia į didžiąsias ir mažąsias raides ir nenaudoja jokių specialių simbolių. Jeigu Jūs pamiršote savo jusupadangos.lt vartotojo vardą, prašome atsiųsti mums faksu savo įmonės blanko kopiją, kurioje nurodomas Jūsų įmones pavadinimas ir adresas ir mes Jums išsiųsime naują vartotojo vardą faksu.

Registruokites dabar!
AROprobleme
© 2001-2024 Delticom AG - jusupadangos.lt - swebd10