Registruokite savo įmonę jusupadangos.lt interneto puslapyje skirtame autoservisams, dirbtuvėms ir perpardavinėtojams.

Mes pristatome prekes tik padangų ir automobilių pramonės įmonėms

Vartotojo vardas*
Įmonės pavadinimas*
Kontaktas*


Nr. + Gatvė*
PO Dėžutė
Pašto kodas*
Miestas*
Šalis
El. paštas*
Telefono numeris*
Telefono Nr.
Faksas
PVM mokėtojo kodas
Įmonės registracijos numeris

Prašome taip pat atsiųsti mums faksu įmonės registravimo pažymėjimą į: +49-511-33611655 .
Jeigu Jūs nesate įregistravę kaip įmonė bet esate savarankiškai dirbantis asmuo, tai maloniai prašome atsiųsti atitinkamą dokumentą į: +49-511-33611655.
Internetinis puslapis

Mokėjimo sąlygos*

Jei norite, Jūs galite pasirinkti apmokėjimą sąskaitoje, bet mes pirmiausia turime patikrinti savo kredito detales kredito atskaitos agentūroje. Be to, jei Jūs nuspręsite apmokėti sąskaitoje, Jūsų užsakymo nebus galima atšaukti.
Kreditinės kortelės Nr.:
Galiojimo data:
(MMYY e.g. 0923)
Kortelės savininkas:
Teigiamas kreditinės kortelės įvertinimas yra reikalingas norint naudotis tam tikrais apmokėjimo būdais
Visi laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti.
Paspaudę dar kartą Jūs patvirtinsite, jog sutinkate su mūsų Bendrosios pardavimo sąlygos ir Privatumo politikos sutartis.

 PVM mokėtojo kodas
Informacija apie PVM mokėtojo kodą (PVM MK)

Kas tai - PVM mokėtojo kodas?

PVM mokėtojo kodas (PVM MK)yra mokesčių identifikatorius naudojamas prekių sandoriams Europos Sąjungoje. PVM mokėtojo kodas yra būtinas norint įmonėms pirkti prekes iš kitų ES šalių įmonių, kad nereikėtų mokėti PVM mokesčio toje šalyje. PVM yra mokamas tik toje šalyje į kurią prekės yra pristatomos. PVM mokėtojo kodas padeda mokesčių institucijoms sekti prekių judėjimą.

Kaip atrodo PVM mokėtojo kodas?

PVM MK prasideda šaliai skirtu priešdėliu, kuris priklauso nuo registracijos šalies. Po priešdėlio seka 8-12 simbolių, dauguma iš jų yra skaičiai.

Iš kur galiu gauti PVM MK?

PVM mokėtojo kodas yra gaunamas iš Jūsų vietinės Mokesčių Inspekcijos.

PVM MK patikrinimas

Prašome patikrinti Jūsų patektus kliento duomenis, PVM MK numerį kad jie sutaptų su Mokesčių Inspekcijoje įregistruotais duomenimis. Delticom AG privalo pateikti šią informaciją Vokietijos mokesčių institucijoms. Jei yra pateiktos informacijos neatitikimų, tai gali sukelti nereikalingų trukdžių.

PVM patikrinimo procesas gali užtrukti ilgėliau. Kol mes negauname rezultatų, esame įpareigoti priskaičiuoti Jums PVM mokestį. Tik po teigiamų naujienų gavimo nuo valdžios institucijų, mes galime pradėti siųsti sąskaitas faktūras be PVM. Mes taip pat ištaisysime jau išsiųstas sąskaitas ir, žinoma, grąžinsime Jums jau sumokėtą PVM mokestį.
 Įmonės registracijos numeris
Įmonės registracijos numeris
Įmonės registracijos numeris tai numeris suteiktas VĮ Registro centro. Įmonė esanti pripažinta kaip juridinis asmuo turi atskirą atsakomybę negu žmonės, kurie sukurė verslą ir juo juo užsiima. Jūs galite patikrinti įmonės registracijos numerį įmonės registravimo pažymėjime.

Jeigu klientas neturi įmonės registravimo numerio, tai, tokiu atveju, jam reikia įrodyti, kad yra savarankiškai dirbantis asmuo.


© 2001-2024 Delticom AG - jusupadangos.lt - swebd10